Brassós Családi tábor, Tauplitz

2019. MÁRCIUS 17-22.

Síközpont:

Tauplitzalm: (http://www.tauplitzalm.at)

Sípályák 896 – 1965 m magasságig, 18 km kék, 18 km piros, 6 km fekete pálya, 17 lift, közte a mittendorfi új kabinos express.
Tauplitz Stájerország leghóbiztosabb terepe. Évről évre hóvastagság rekordok dőlnek meg itt, a szezon során nem ritka, amikor a hóvastagság meghaladja az 5 métert.
Adottságainak köszönhetően Tauplitz és környéke a freeriderek és mélyhósízők paradicsoma, hóbiztosságának köszönhetően gyorsan fejlődik a pályák infrastruktúrája.

Távolság Budapesttől: 480 km.
Bp- Hegyeshalom, parndorf – Bécsújhely - Semmering – Leoben – Liezen – Bad Mittendorf, vagy Tauplitz.

Szállás:

Berghotel: (http://www.berghof-tauplitz.at)

Magasan a legjobb, szállás 1600 méteren!!!

Abszolút pályaszállás, az ülőszékes felvonó felső állomásánál.  A szálloda Salzkammergut legnagyobb magashegyi fennsíkján, 1650 méter magasan fekszik.
A szobák rendelkeznek saját tusolóval, wc-vel, telefonnal, ezenkívül a szállodában található étterem, szauna, gyermek játszó szoba, egy hangulatos bár, napfényes panorámaterasz amelyről csodálatos kilátás nyílik többek között König Dachstein-re és más kétezer méteres csúcsokra.
Felejthetetlen, élmény az alpesi naplemente a szálloda teraszáról.
A szálloda félpanziós ellátást biztosít vendégei számára (svédasztalos reggeli, három fogásos vacsora).

Részvételi díjak:

Tartalmazza:  Síbérlet (4 nap), szállás (5 éj), ellátás, oktatás (napi 2x1 óra), szauna használat, esti programok.

Felnőtt:                       460 Euró (+ 1napos síbérlet: 25 Euró)

Gyerekkedvezmények:

0-6 éves korig két szülövel:          60 Euro

0-6 egy szülövel:                          130 Euro

6-14éves korig két szülövel:         260 Euro

6-14 egy szülövel:                         360 Euro

14-18 éves korig 2 szülövel:          360 Euro

14 év felett 1 szülövel:                   410 Euro

·       5 éjszaka szállás, félpanzió, bérlet nélkül: 325 €

·       Oktatás díja külsősöknek:    30 €/nap,      100 €/4 napra

·       Kizárólag a versenyen való részvétel:      20 €

Oktatók: Hodruszky Csaba sí, Kőszegi János sí, Udvarnoki Gergely sí, Mohai Tibor sí/snowboard, Dibusz István snowboard, Kőszegi Kinga sí, Göblyös Viki sí, Kőszeginé Horváth Ildikó sí.
Kísérő tanár: Tolnai Éva, Szenohradszky Edit, Bognár Károlyné.
Sí és snowboard oktatás kezdőtől haladó szintig.
Carving oktatás, megfelelő hóviszonyok esetén mélyhó sízés.

A sítúra résztvevőinek kedvezményesen biztosítunk sífelszerelést a Rotosport síkölcsönzőben, a Szaravascsárdánál, a Zila Étteremmel szemben.
Üllői út 527. T:291 2847
A kedvezmény 20%  a kölcsönző áraiból ésmondani kell, hogy a Brassó Iskola sítáborába kell a felszerelés.

A sítáborba jelentkezni 100 Euro/fő előleg befizetésével lehet Kőszeginé Horváth Ildikónál
Tel: +36303580375

Napsütés a havon, Murau

Napsütés a havon

Murau

2019. március 28 - április 1.

MÉG EGY SZOBA ELÉRHETŐ

Síközpont:

Murau - Kreischberg: (http://sielok.hu/siterep/kreischberg/)

Murau, Kreischberg ideális családi síterep: mérete éppen megfelelő a családi sízésre, hiszen miközben minden családtag megtalálhatja a neki legjobban tetsző pályát, nehéz eltévedni, a középállomás biztos találkozási pontot jelent. Míg a széles kék pályák ideálisak a kezdők és gyermekek oktatására, a haladó és profi sízők is megtalálják a számításukat. A 2118 méter magas Rosenkranz csúcsra vivő ülőszékes + csákányos felvonók mentén kitűnő piros és fekete jelzésű pályák, valamint külön bucka/mogulpálya található, a kijelölt pályák között pedig vadregényes lesiklásra, mélyhavazásra is van lehetőség.

A Budapesttől 460 km-re található síterep 40 km sípályával és 13 felvonóval rendelkezik.

Szállás:

Da Capo Hotel: (dacapo-kreischberg.at)

A Síelők.hu "legjobb személyzet" különdíjában részesült Da Capo Hotel Sankt Georgen ob Murauban, a Kreischbergi kabinos lift völgyállomásának közvetlen közelében található: a lift autóval aszfaltozott úton 500, míg gyalogosan, a nagy parkolón át 300 méterre közelíthető meg.

Szobatípusok:
- 2 ágyas (31 m2)
- 4 ágyas (38 m2, egy légteres): (francia +emeletes ágy, vagy két szóló +emeletes ágy)
Tágas, kényelmes, hegyre panorámás szobák zuhanyzós fürdőszobával, WC-vel és LCD TV-vel (magyar csatornákkal).

Szolgáltatások:

• szauna (a szállás ára tartalmazza),

• ingyenes wifi internet: az egész épületben elérhető!

• bár,

• sítároló,

• ingyenes parkoló

Ellátás félpanzióval: svédasztalos reggeli, 3 fogásos fix menüs vacsora.

Részvételi díjak:

A részvételi díj tartalmazza 4 éjszakára a szállást, félpanziót, és a napi 2x90 perc oktatást és az esti programokat.

Mini (2016-):                                               35 Euró

Junior (2013-2015):                                   205 Euró

Gyerek (2006-2012):                                 235 Euró

Felnőtt:                                                     315 Euró

Teljesen kezdő oktatást abban az esetben tartalmazza az ár, amennyiben legalább 4 fő vesz részt az oktatáson. 4 fő alatt, egyéni oktatásra van lehetőség, melynek díja 50€/fő/óra. Gyerekek oktatását 4 éves kor alatt csak szülői segítséggel tudjuk vállalni.

Egyéb költségek:

3 napos síbérlet:

Mini (2013 és fiatalabb):             Ingyenes
Gyermek (2003-2012):               51  Euró
Junior (2000-2002):                  91 Euró
Felnőtt:                                       114 Euró

Utazás egyénileg, vagy busszal. Utóbbi esetben útiköltség:  18 000 Ft

A táborban oktató síoktatókat mindíg igyekszünk a tanítványok igényei szerint beosztani.

Foglalási előleg: 100 Euró/Fő (a síiskolában a Ritának fizetendő)

További információ és jelentkezés:  Kőszegi Kinga Tel.:+36306586580