Nyári Sporttábor

Nyári sporttáborainkat az iskola befejeztével indítjuk, június közepén. A sporttábor egy aktív egész napos szórakozást jelent gyermekének, ami után az esti alvás garantált. A sport foglalkozások forgószínpad rendszerben, tudás- és kor szerinti csoportokban történnek. Sí és snowboard oktatás, teniszoktatás, eső esetén uszoda látogatás, görkorioktatás és a hét utolsó napján kalandpálya látogatás tölti ki a gyermekek heti programját. Napi 3 étkezést biztosítunk a gyermekeknek és a nap folyamán friss gyümölcsöt is kínálunk. 

Turnusok:

Június 18-22. (Megtelt)
Június 25-29. (Megtelt)
Július 2-6. (Megtelt)
Augusztus 6-10. (Megtelt)
Augusztus 13-17. (Megtelt)
Augusztus 21-24. (4 napos)
Augusztus 27-31.

Minimum 12 fő jelentkezése esetén folyamatosan indítunk csoportokat.


Sport foglalkozások forgószínpad rendszerben tudás és kor szerinti csoportokban:

sí és snowboard oktatás

tenisz oktatás

görkorcsolya oktatás

 

NAPI PROGRAM 

8-9h      érkezés, reggeli
9-11h      tenisz és görkori kis csoportokban
12-14h    ebéd és egy kis közös játék
14-16h    síelés vagy snowboardozás
16-17h     uzsonna, játék

Díja : 35.000.-/fő/hét. Testvéreknek 10% engedmény.
A részvételi díj tartalmazza az étkezések, belépők és a sporteszközök költségét.