Besíző tábor a Kaprun-i gleccseren
2017. november 1 - november 5.

Jelentkezési határidő: Szeptember 29.


Síterep:

Kaprun - Kitzsteinhorn: (http://sielok.hu/siterep/kaprun/)

Kitzsteinhorn a hazánkhoz legközelebb eső, így könnyedén és gyorsan elérhető gleccser síterep. Csodálatosan kezelt, szépen karbantartott pályái közül mindenki megtalálhatja a hozzá legjobban illőt, legyen szó kezdőről vagy éppen profi síelőről. Széles lejtői kifejezetten ideálisak carvingolásra, de tanulásra és oktatásra is teljesen megfelelőek. Kitzsteinhorn egyike Ausztria leghóbiztosabb síterepének és az osztrák gleccser síközpontok közül sokszor itt esik a legtöbb hó.

Budapesttől 670 km-re található, az összesen 17 felvonóval és 41 km sípályával rendelkező síterep

Szállás:

Luxus Faház Kaprun városában

Idén egy igazán különleges szállást találtunk a besíző túránkra, amely garantáltan felejthetetlen élményt nyújt majd. Egy hét szobás, 200m2-es rönkházat foglaltunk Kaprun szívében közvetlenül a folyó partján. A szobák saját fürdőszobával rendelkeznek és ház kertjében egy közös kinti szauna és fűthető dézsa jackuzi található. A ház földszintjén egy hatalmas nappali és konyha található, amely a közös reggelizések és vacsorázások helyszínéül fog szolgálni. Bátran böngésszetek a galériában rengeteg képet találtok ott a házról. A ház mérete miatt összesen 16 helyünk van erre a túrára.

 

Részvételi díjak:

A részvételi díj tartalmazza 4 éjszakára a szállást, reggelit, a napi 2x90 perc oktatást és az esti programokat.

Gyerek (4-13 éves kor között):                  290 Euró

Felnőtt:                                                       350 Euró

Teljesen kezdő oktatást abban az esetben tartalmazza az ár, amennyiben legalább 4 fő vesz részt az oktatáson. 4 fő alatt egyéni oktatásra van lehetőség, melynek díja 20€/fő/óra. Gyerekek oktatását 4 éves kor alatt csak szülői segítséggel tudjuk vállalni.

Egyéb költségek:

3 napos síbérlet:

Gyermek (2002-2011):         64 Euró
Junior (1999-2001):             96 Euró
Felnőtt:                                129 Euró

Helyszínen fizetendő:
Idegenforgalmi és gyógyüdülési adó 2,3 Euró/fő/éj (15 év felett)

Utazás egyénileg, vagy busszal. Utóbbi esetben útiköltség:  18 000 Ft

A táborban oktató síoktatókat mindíg igyekszünk a tanítványok igényei szerint beosztani.

 Foglalási előleg: 100 Euró/Fő (a síiskolában a Ritának fizetendő)

További információ és jelentkezés: Kőszegi Kinga Tel.:+36306586580