CSALÁDI TÁBOR

2024. MÁRCIUS 10 - 15.

Síközpont:

Tauplitzalm: (http://www.tauplitzalm.at)

Sípályák 896 – 1965 m magasságig, 18 km kék, 18 km piros, 6 km fekete pálya, 17 lift, közte a mittendorfi új kabinos express.
Tauplitz Stájerország leghóbiztosabb terepe. Évről évre hóvastagság rekordok dőlnek meg itt, a szezon során nem ritka, amikor a hóvastagság meghaladja az 5 métert.
Adottságainak köszönhetően Tauplitz és környéke a freeriderek és mélyhósízők paradicsoma, hóbiztosságának köszönhetően gyorsan fejlődik a pályák infrastruktúrája.

Távolság Budapesttől: 480 km.
Bp- Hegyeshalom, parndorf – Bécsújhely - Semmering – Leoben – Liezen – Bad Mittendorf, vagy Tauplitz.

Szállás:

Berghotel: (http://www.berghof-tauplitz.at)

Magasan a legjobb, szállás 1600 méteren!!!

Abszolút pályaszállás, az ülőszékes felvonó felső állomásánál.  A szálloda Salzkammergut legnagyobb magashegyi fennsíkján, 1650 méter magasan fekszik.
A szobák rendelkeznek saját tusolóval, wc-vel, telefonnal, ezenkívül a szállodában található étterem, szauna, gyermek játszó szoba, egy hangulatos bár, napfényes panorámaterasz amelyről csodálatos kilátás nyílik többek között König Dachstein-re és más kétezer méteres csúcsokra.
Felejthetetlen, élmény az alpesi naplemente a szálloda teraszáról.
A szálloda félpanziós ellátást biztosít vendégei számára (svédasztalos reggeli, három fogásos vacsora).

Részvételi díjak:

Tartalmazza:  Síbérlet (4 nap), szállás (5 éj),félpanziós ellátás, oktatás (napi 2x1 óra), szauna használat, esti programok, síverseny szervezése

Felnőtt:                       595 Euró (+ 1napos síbérlet: 30 Euró)

Gyerekkedvezmények:

3-5 éves korig:            155 Euro

6-13 éves korig           395 Euro

14-18 éves korig         495 Euro

·       5 éjszaka szállás, félpanzió, bérlet nélkül:      375 €

·       Oktatás díja külsősöknek:                               50 €/nap,      180 €/4 napra

·       Kizárólag a versenyen való részvétel:          40 €

Utazás egyénileg, vagy busszal. Utóbbi esetben útiköltség:  30 000 Ft

A táborban oktató síoktatókat mindíg igyekszünk a tanítványok igényei szerint beosztani.

Táborainkban azon gyermekeknek a síoktatását vállaljuk akik már elmúltak 3 évesek és legalább 5 órát vettek a síiskolában.

Foglalási előleg: 150 Euró/Fő  /fizetési határidő: December 20./

Szoba foglalása az előleg megfizetésével igényelhető a síiskolában.

További információ és jelentkezés:  Kőszegi Kinga Tel.:+36306586580, kinga.koszegi@4ss.hu

Lemondási feltételek:

A Foglalási előleg december 20-a után lemondás esetén nem kerül visszatérítésre. Ezt az összeget nekünk is ki kell fizetni a partnerünk felé.

A foglalási előleg teljes egészében visszafizetésre kerül amennyiben a sífelvonók működését az üzemeltető társaság teljes körűen leállítja, vagy Tauplitz az Osztrák állam által elrendelt korlátozások miatt nem megközelíthető.

A foglalási előleg befizetése után ezen feltételek szerint fogunk eljárni.

A sítúra résztvevőinek kedvezményesen biztosítunk sífelszerelést a Rotosport síkölcsönzőben, a Szaravascsárdánál, a Zila Étteremmel szemben.
Üllői út 527. T:291 2847
A kedvezmény 20%

Síútjainkat az egyesület tagjai részére szervezzük. A síutak ára mindig tartalmazza az egyesület pártoló tagsági díját.