Kedves régi és leendő tanítványaink,    

A pihentető  nyáriprogramok utánismét várjarégi ésúj tanítványait a 4seasons Síiskola Pestszentlőrincen! Tanfolyamaink október 3-tól kezdődnek. Beiratkozási alkalmak szeptemberben : szerdánként 16-19 óra, szombatonként 9-14 óra. Szeptemberben szombatonként ingyenes bemutató oktatásokat tartunk.

Örömmel tudatjuk, hogy több új, magasan képzett síoktatóval is gazdagodott csapatunk. Udvarnoki Gergely****, aki az Síoktatók Magyarországi Szövetségének kiképző síoktatója, ősztől síiskolánk vezető oktatója lesz. Horváth Beatrix** éveken át a Pasaréti Síiskola oktatója volt, szintén nálunk folytatja. Ezen kívül új oktatónk Szabó Gábor, aki nálunk kezdi el első oktatói szezonját, valamint csapatunk tagja lesz még Dibusz István tapasztalt snowboardoktató.

Színesedik síútjaink kínálata is, melyet október elejére öntünk végleges formába. Ausztria mellett a kínálatban helyet kapnak Olaszországkedvelt sí centrumai is. Nagyobb hangsúlyt fektetünkegynapostúráinkra, melyeket a hóviszonyok függvényében folyamatosan, hetente indítunk.

Megújult kezdő pályánk, mely az átalakítás után szélesebb, lankásabb és hosszabb lett, ezekkel a változtatásokkal még alkalmasabbá vált kezdők oktatására. Folyamatban van haladó pályánk burkolatának cseréje, mely által minőségi változástvárunk oktatásunk eredményességében.  Bébi pályánk mozgó járda felvonója a legkisebbek sízését teszi még könnyebbé.

S ha már a megújulásnál tartunk, nem hagyhatjuk figyelmen kívül megújult logónkat és honlapunkat sem, mely frissességével, fiatalosságával , áttekinthetőségével síiskolánk új arculatának meghatározó részei.

Azidei szezonoktatásiés anyagi feltételei változatlanok , melyekről megújulthonlapunkon lehet bővebb információtszerezni az oktatás menüpont alatt találhatnak részletesebb információkat.

Előzetes csoport egyeztetés   a 30/ 575 3262-es telefonszámon,  vagy a  siiskola4seasons@gmail.com  e-mail  címen.  Feltételeink változatlanok;  új jelentkezőknek 10 alkalmas tanfolyam 21000 + 4000.- felszerelés bérlés. Ismételt beiratkozóknak 20% , testvéreknek 10% kedvezményaz alapdíjból. 

 

Comment