JAV_4925.jpg

tanulj Nálunk síelni

budapest legkorszerűbb
sípályája!

Budapest jelenleg legnagyobb sípályáján, 3 különböző meredekségű és kialakítású pálya van, melyek minden korosztályú és tudásszintű látogatónak megfelelő terepet kínálnak.  A pálya korszerű borításának köszönhetően, a mesterséges pályák közül a legjobban képes visszaadni a havon siklás élményét. Ennek köszönhetően a síiskolában nem csak kezdő szintű oktatást tartanak, hanem egészen a versenyző szintig vannak edzések szakképzett oktatóink irányításával.

JAV_6344.jpg

...és snowboardozni

Felső korhatár nincs!

A síoktatásra három éves kortól várjuk a résztvevőket, míg a snowboardozást 7 éves kor fölött ajánljuk. Felső korhatár nincsen, soha nem késő megtanulni sízni, ehhez szakképzett oktatóink, az életkori sajátosságoknak megfelelő módszert alkalmazva, biztonságos körülményeket teremtenek.

GOPR0278 2.jpg

ovis kortól bárki

HÁROM PÁLYA

Síiskolánkban három különböző nehézségű pálya található. Mindhárom külön korszerű felvonóval, világítással van felszerelve. A legkisebbek pályáját, Budapesten egyedülálló módon, mozgó járda szolgálja ki.

Gyermekbarát kiegészítők

Rengeteg vidám gyermekbarát kiegészítővel és az oktatás játékos tematikájával azt a célt szeretnénk elérni, hogy a gyermekek élményként éljék meg a síoktatást és az itt szerzett pozitív benyomások hatására a téli sport életük fontos része legyen.

JAV_6641.jpg

Lelkes csapat vár télen-nyáron

TANÓRÁK

Iskolánkban egyéni magánórák vagy csoportos oktatások keretein belül lehet elsajátítani a snowboardozás és sízés minden fortéját. Az egyéni oktatáson az oktató csak egy tanulóval foglalkozik és egyeztetés alapján az órák bármikor és bármely rendszerességgel igényelhetőek. A csoportos, tanfolyam jellegű oktatás 12 vagy 24 alkalomból áll, heti 1-szeri vagy 2-szeri edzéssel. Ezek fix időpontban vannak és természetesen tudásszintnek megfelelően, kerülnek a gyerekek, felnőttek besorolásra a különböző szintű csoportokba.

JAV_9473.jpg

TARTS VELÜNK TÁBORAINKBA IS!